انواع سرور و ذخیره ساز اطلاعات (کد محصول: )

بازدیدها: 21540
امتیاز:
موجودی انبار [ 1 ]
تعداد: مالیات 9 %

شرکت هیولت پاکارد ( HP)، یک شرکت سخت افزار و نرم افزار چند ملیتی آمریکایی است که ارائه دهنده تکنولوژی ها و راه حلهای سخت افزاری و نرم افزاری، برای بازارمصرفی، شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ می باشد.
این شرکت بزرگترین تولید کننده کامپیوترهای شخصی در دنیاست و تخصص آن در تولید تجهیزات پردازشی، سیستمهای ذخیره سازی اطلاعات، تجهیزات شبکه ، طراحی نرم افزار و ارائه سرویس می باشد.


خطوط اصلی تولید HP را کامپیوترهای شخصی، سرورهای کاری تا سرورهای پیشرفته، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات، تجهیزات شبکه و نرم افزار خصوصا نرم افزارهای مدیریتی و امنیتی و همچنین دامنه گسترده ای از چاپگرها و سایر تجهیزات مرتبط با گرافیک است.


شرکت اچ پی پس از الحاق کامپک به خود در سال 2002، بزرگترین رقیب تجاری شرکت IBM شناخته شد، همچنین این شرکت در سال 2009 شرکت 3PAP تولید کننده سخت افزار و نرم افزارهای ذخیره سازی اطلاعات را به تملک خود دراورد.


همچنین شرکت HP در سال 2010 شرکت ArcSight که ارائه دهنده مطرح ترین راه حلهای SIEM (Security Information and Event Management) در دنیا می باشد را به تملک خود درآورد.


در حال حاضر HP با در دست داشتن 30 درصد سهم بازار فروش سرور دنیا، محبوب ترین برند دنیا در این زمینه شناخته شده و رتبه اول فروش در این بازار را در اختیار دارد.


شرکت تامین گستر ناجی با در اختیار داشتن چندین source و supplier قوی درتهیه وارائه انواع سرورهای محصولات این کمپانی با قیمت مناسب به همراه پشتیبانی و آموزش فعال می باشد.

 دیدگاه ها
لطفا برای نوشتن دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید
Copyright parsian Server